Jak zazářit na firemním večírku

I když se většina firemních akcí odehrává v předvánočním období, mohou se uskutečnit i během běžného roku, kdy se slaví třeba uzavření dobrého obchodu nebo jiné významné události. A tak se stává, že se v takových chvílích setkávají lidé, kteří se v běžném chodu společnosti vůbec nebo jen zřídka střetnou. To je důvod, proč si dát na svém vzhledu právě v onen den záležet. Obzvláště to pak prožívají dámy, u těch se jedná nejen o událost společenskou, ale tak trochu i módní přehlídku v amatérském podání svém a svých kolegyň.
žena na večírku
Jaký módní kousek na sebe
Pánové to mají jednodušší, tmavé kalhoty, košile, případně oblek, kravata nebo motýlek a společenská obuv, hladké oholení a správná kolínská celkový dojem umocní. Ale ženy, ty to mají co se týká společenské módy podstatně obtížnější. 
1.      vybrat ten správný model a modlit se, aby v něčem podobném nepřišla jiná
2.      správné obutí a kabelka jako doplněk
3.      líčení
4.      účes
5.      doplňky
Zkuste zapátrat ve skříni, ve svých stávajících zásobách šatů, zda se tam něco vhodného nenajde. Malá černá toaleta je ideální právě pro tento druh příležitostí. Nesmíte vypadat moc vyzývavě, ale na druhou stranu ne zas příliš upjatě. S barvami opatrně, některé kombinace nemusí vypadat nejlépe. Dlouhé plesové nadýchané šaty mohou být sebedokonalejší, ale v tomto případě na ně zapomeňte.
focení se srdcem
Tmavá barva, délka ke kolenům, boty na vyšším podpatku, nejlépe jehlovém, to je to pravé ořechové. V tomto případě mohou být doplňky výraznější, vystačíte si i s kvalitní bižuterií. Chybou není ani obléct si tmavý kostýmek v pánském stylu, společenské kalhoty s dobře padnoucím sáčkem budou působit elegantně a navíc podtrhnou vaši ženskost.
Korunou krásy každé ženy je účes, návštěvu kadeřníka si určitě dopřejte, stejně tak profesionální líčení. Navíc budete mít jistotu, že z rukou profesionálek vyjdete vstříc slavnostní příležitosti podle posledních módních trendů.