Místnost plná překvapení

Táhne vás to k tomu, zažít ve vašem volném čase něco netypického, co vám den vyplní řadou otázek a vzrušující atmosféry? Pochopitelně, že nudy už máte ve svém životě dost a je více než lákavé, chtít změnit váš dosavadní režim a ponořit se do zábavy, kterou ještě nemáte vyzkoušenou.
Z toho důvodu vás může upoutat nabídka, uzavřít se v únikové místnosti Praha. Věřte tomu, že se v ní setkáte s příběhem, který vás vtáhne do děje a jediné, na co budete celou dobu myslet je to, jak přijít na správné řešení, které vás z ní dostane konečně ven.

hacker

Žádné obavy, jedná se pouze o zábavu

I když se bude zdát tajemná místnost od pohledu strašidelná a nebudete se v ní cítit jako doma, buďte si jistí, že je to pouze součást hry, která i díky efektům a děsivému vybavení místnosti, přidá vaší hře na úrovni. Zábavní program si nejvíce užijete s těmi, kteří jsou pro vás stejnou krevní skupinou. Výběr vašich společníků tedy důkladně zvažte, protože i díky němu, se vaše hra zvedne o úroveň výš.

tým

Družstvo si můžete poskládat ze dvou až pěti hráčů, kteří s vámi budou bojovat o to, abyste unikli případnému nebezpečí. Všechno je však pouze smyšlené a ve skutečnosti vám nic nehrozí, ovšem při hře na vás budou čekat realistické hádanky a šifry, které je potřeba vyřešit v omezeném čase. V Praze vám na to bude stačit 75 minut, které jsou pro únikovou hru dostačující.

V krajním případě, kdy si nebudete umět poradit, je vám k dispozici možnost využít telefon v místnosti, na kterém vám zaměstnanci poradí nebo vás nasměrují na dobrou cestu. Nenechte se však hned zlákat touto nabídkou, ale nejdříve zkuste zapojit vlastní mozkové závity, díky kterým vám to určitě brzy dojde.

JE HRA VHODNÁ I PRO DĚTI?
Minimální věková hranice je 15 let. Svým způsobem je tato forma zábavy vhodná i pro starší děti, které si chtějí užít adrenalin a tajemství, které se schovává za úkolem.