Skvělý sedací vak

Sedací vaky duo jsou vyhledávaným moderním doplňkem dětských pokojů, nebo bytů mladých párů. Nabízí pohodlí při lenošení a odpočinku, můžete se v nich povalovat a sledovat televizi, nebo si zahrát nějakou hru na mobilu. Vaky mají popruhy, díky kterým si svůj vak prostě dokonale natvarujete, jednou ležíte, po malé úpravě už na vaku sedíte a můžete se u stolu připravit na zítřejší výuku ve škole. Pokud se vám zasteskne po rodičích, kteří v obývacím pokoji sledují televizi, a přitom nechcete opustit svůj vak, jednoduše ho přenesete, určitě to nebude dělat žádný problém ani drobným dívkám, vak skutečně není těžký.

vak

Pokud máte doma nějakou Micinku, nebo Alíka, tak vaky jsou úžasným místem na mazlící chvíle s vašimi čtyřnohými chlupatými miláčky a to nejen, že jsou krásně měkké, ale také na nich kočičí, ani psí chlupy neulpívají. Potah je dvoubarevný a můžete ho prostě přehodit na druhou barvu, až se vám první okouká. Až na vaši zahradu vysvitne jarní sluníčko, není nic snazšího, než se i s vakem přestěhovat ven a chytat příjemné teplé paprsky vleže na vaku. Pokud by se stalo, že vak se na zahradě ušpiní, potah není určen k praní, ale to vůbec nevadí, navlhčenou houbičkou nečistoty odstraníme, případně si na větší čištění připravíme roztok z vody a jaru nebo prášku na praní.

vak

Náplň se do vaku dá snadno přidat, nebo ubrat, takže si sami regulujete objem vaku. Nemusíte se vůbec bát, že by se vám sama nějak vysypaly, nebo ji snad vysypaly nenechavé ručičky dětiček. Je dobře zajištěna trojím zipovým uzavíráním. Opravdu se už nemusíte rozmýšlet, sedací vak bude jistě dobrá volba, ať pro vás, nebo vaše dospívající děti. Navíc se blíží jaro, tak ho přivítejte na zahradě lenošíce na vašem novém sedacím vaku https://www.beanbag.cz/. Je pohodlný, praktický, je prostě trendy! Nyní vám internetový obchod dokonce poskytne dopravu zdarma a to je třeba využít.