Zkuste štěstí na internetu

A samozřejmě počítač s připojením na internet, kde je potřeba vytvořit stránky, co přilákají hodně zákazníků, klientů, obchodních partnerů – to už záleží na oboru, kterým se zabýváme. Pro mnoho z nás je to možnost dělat skutečně to, co nás opravdu baví. Proč si konečně nezkusit splnit svůj sen? Pro inspiraci uvádíme několik možností, tipů, jak začít.
stůl účetního.jpg 
Vlastní zajímavý blog
Přestože konkurence je dost velká, máte možnost uspět. Umíte třeba dobře a rádi vařit? Pěstujete úspěšně nějaké rostliny nebo jste zdatný chovatel zvířat? Jste dobří v některém sportu nebo se vyznáte v módě? Tak to zkuste! Chce to ale dostatek trpělivosti. Když si dokážete vybudovat dostatečně velkou čtenářskou základnu, můžete vydělávat nabízením reklamy.
 
Psát texty
Umíte psát nápaditě a rychle? Ovládáte gramatiku a píšete bez množství chyb? Pak můžete provozovat copywriting. Tvoření obsahu pro internetové magazíny nebo obchodních textů pro firmy.
 
Stát se virtuální sekretářkou
Nabízet služby jako asistentka nebo asistent na internetu. Chce to znalost a vybraného oboru a jisté organizační schopnosti. Pro klienta pak pracujete z vašeho domova. Zpracováváte materiály zaslané klientem, píšete různá hlášení, odpovídáte na emaily, domlouváte schůzky. Zkrátka administrativu.  Jde o sekretářku A protože jde o sekretářku virtuální, nemusíte přitom být mladá atraktivní a upravená žena!
písmenková skládačka.jpg 
Překládat
Ovládáte dobře některý světový jazyk? Překládání je stále potřeba a je i dobře odměňováno.
Nové služby, webové stránky a aplikace je potřeba dostat do světa a dobrý překladatel práci získá. Buďte ale při hledání zakázek aktivní.
 
Ruční výroba
Umíte něco hezkého vyrobit? Jste pilní a šikovní? Prodávejte své výrobky! Existuje dost portálů, které vám to umožní. Můžete nabízet jejich prostřednictvím například své dekorace, šperky, oblečení, doplňky apod..
 
Vlastnit online obchod
Založit ho není tak náročné. Důležité je vybrat vhodné produkty, kterými ho hodláte naplnit a spolehlivé dodavatele. Pak už jen přejeme hodně spokojených zákazníků!