Jezero, které má krásné pláže

Jestli se ještě někdo nepodíval a neokusil nejznámější pláže v naší republice, tak zajisté udělal velkou chybu. Je zde naprosto úchvatná příroda a skutečně mnoho možností, proč si zrovna tuto oblast vybrat pro svoji dovolenou. Něco romantického a kouzelného tu rozhodně nalezne každý, stejně tak jako náš básník Karel Hynek Mácha. A kam se vlastně máme vydat? To je zcela jednoduché, přece na populární „Mácháč“, který má rozlohu 284 hektarů, což rozhodně není málo. Dokonce jeho délka hráze dosahuje pěkných 130 metrů. Přirozeně se nesmí zapomenout na rozlehlé pláže, kde ovšem každý si nalezne tu svoji nejoblíbenější aktivitu. Například ve Starých Splavech nechybí ani tobogán, kde se mohou dostatečně všichni vyřádit.

dětská síť na lezení s děvčátkem

Dovolená u Máchova jezera

Letošní rok asi nebude moc přát zahraničním dovoleným, ale to není důvod zůstávat doma, spíše naopak, je čas okusit vody v naší republice. A pobytem v této oblasti rozhodně nikdo chybu neudělá. Chatky Máchovo jezero nabízí ubytování pro rodiny i s dětmi, pro které je tu připraveno dostatečné množství sportovních aktivit. Různé prolézačky, dětské hřiště, trampolíny a přirozeně asi největší úspěch bude mít tobogán. Romantické páry si mohou vyjet na loďkách nebo si tak trochu zašlapat na místních šlapadlech. Trochu protáhnout tělo na plážovém hřišti neuškodí nikomu, stejně tak jako si vyzkoušet adrenalinové sporty typu paintball. Chatová osada nabízí ještě mnohem víc a to dostatečnou možnost zábavy a sportu, ale také stravování. Také bez táboráčku a pěkně rozšklebeného špekáčku by taková dovolená nebyla tou správnou dovolenou.

tobogán

Ubytování v nádherné přírodě

V podstatě Máchův kraj nabízí mnoho rozmanitých míst, kam se vydat za poznáním. Je proto nesmírně důležité si po náročných výletech také dobře odpočinout. Máchovo jezero chatky jsou v tomto případě ideálním útočištěm, kde se dá skvěle relaxovat. A v podstatě je jedno, zdali našim cílem bude relax, koupání a opalování, sportovní nebo kulturní vyžití. Nicméně můžeme být zase o kousek bohatší v poznání, že i naše pláže mají skvělou úroveň.