Je čas na detoxikační kúru, která vám zachutná. S Neera sirupem se zase vrátíte do formy.

Váš zdravotní stav není úplně ideální a vy sami cítíte, že je čas na změnu? Pak si dopřejte pořádnou očistu těla, která vás zase vrátí do formy.

Je čas na detoxikační kúru, která vám zachutná. S Neera sirupem se zase vrátíte do formy.

Člověk většinou sám pozná, že se s jeho tělem něco děje, a že není všechno úplně v pořádku. Zdravotní stav se odvíjí od toho, jak se cítíme, jak žijeme a také podle toho, co jíme. Pokud ještě nemáte s očistnými kúrami zkušenosti, měli byste je určitě nasbírat. Během let se v těle hromadí toxiny, které je zapotřebí dostat z těla pryč. To se vám ale povede pouze tehdy, pokud na několik dní zcela vyloučíte z jídelníčku pevnou stravu. Nemusíte se bát, že zůstanete bez příjmu živin a potřebných minerálů. Nezůstanete ani bez energie a budete moci fungovat v běžném režimu. Jak na to?

pexels-photo-806427

Cesta ke zdraví

Neera detox je speciální očistná kúra, která spočívá v konzumaci speciálního sirupu, který je vytvořen z javorového sirupu a ten doplňuje míza palmy arenga, která pochází z jižní Asie. Tato kombinace dodá tělu všechny potřebné živiny a také důležitou energii. Chutná velmi dobře a tím se očistná kúra stává zase o něco snesitelnější. Můžete si také vybrat, zda chcete detoxikační kúru držet po tři dny, celý týden nebo si troufnete na deset dní v kuse. Delší kúry jsou samozřejmě lepší, ovšem pokud nemáte žádné předešlé zkušenosti, je lepší začít pozvolna a zvolit si pouze třídenní kúru. Nebojte se, i pár dní má smysl a rozdíl na sobě rozhodně poznáte.

pexels-photo-2377045

Co se změní?

Pokud se ptáte, co se změní po této očistné kúře, odpověď je jednoduchá. Úplně všechno! Budete se cítit mnohem lépe, tělo se zbaví všech škodlivin a tím se pročistí trávicí systém, posílí imunita organismu a všechny orgány v těle zase začnou pracovat naplno. Mimo to si dost výrazně posílíte i psychiku a pokud se potýkáte často se stresem a napětím, i ty jakoby zázrakem zase zmizí.

Někdo upřednostňuje očistu po zimě, protože v tomto období se člověk příliš přirozeně nehýbe a také více jí. Na jaro je tak skvělé začít zase od začátku. Očistu ale můžete zahájit i naopak po létě a tím budete na zimu připraveni lépe než kdy před tím.

Sami si musíte určit dobu, která pro vás bude výhodnější. Detox si můžete dopřát vždy, když se budete cítit mizerně. Je to jen na vás.