Kovové propisky

Kovové protisky

– Kovové propisky jsou nezbytná věc, kterou určitě každý už všichni z vás někdy ve svém životě použily. Jak jistě víte je to nezbytná věc pro děti ve škole, pro vás doma ale i pro ty z vás kteří pracují v jakékoliv fabrice či kanceláři.

– Kovové propisky Promodárky si můžete vytvořit i s vlastní potiskem, takže pokud máte firmu a chcete aby vám skoro vše dělalo jakýsi reklamní poutač, jsou tyto propisky to pravé, můžete je totiž použít jako dárek pro vaše zaměstnance, klienty či partnery.

Propiska

Tyto propisky jsou velmi praktické a seženete je za velmi přijatelné ceny. Cenově se pohybují od 9 Korun do 524 korun. Takže za ně opravdu nezaplatíte nekřesťanské peníze. Jejich propisky seženete i v několika sadách, a k většině z nich dostanete i krásné dárkové krabičky. Seženete jak klasické propisky tak ale i propisky s LED svítilnou, s laserovým ukazovátkem a také propisky s dotykovou špičkou která se používá například na ovládání telefonů. Tyto propisky jak už jste si mohly všimnout z názvu vyráběné z kovu, ale také z hliníku a a plastu. Náplně těchto propisek jsou klasicky modré ale také černé a v kombinaci modré, černé a červené. Co se týče vzhledu propisky máte na výběr hnedka z několika barev např. Černá, modrá, červená, zelená, Purpurová, fialová, žlutá, hnědá a opravdu několik dalších krásných barev.

Jak jistě víte cena propisky s potiskem se bude lišit od normální ceny (napsaná výše v článku)

propiska s laserem a led svítílnou

Samotný potisk

1) Umístění – co se týče umístění budete mít na výběr hnedka z několika možností, např. Tělo, „Tělo 2“, Horní část, Boční část 2 a zadní část.

2) Potisková technologie – Můžete si vybrat z gravírování laserem, Rotační laser, Tampotisk

3) Plocha – do 2 cm2, do 3,3m2, do 2,1m2

A jak už bylo řečeno cena se opět liší, takže cena propisky s potiskem je 424 Kč

Pokud si objednáte protisku ke které dostanete krabičku neboli nějaký obal na danou propisku jako dárek, můžete si nechat udělat potisk i na danou krabičku či obal. Pokud si však budete chtít nechat udělat potisk jak na propisku tak i na krabičku budete si muset potisk udělat na každý produkt zvlášť.