Kvalitní postel pro opravdu dobrý spánek

Kvalitní postel pro opravdu dobrý spánek


Chcete, aby se vám na vaší posteli opravdu dobře spalo, zkrátka, abyste se každý den vyspali skutečně do růžova? V tom případě je nezbytné, abyste si svou postel opravdu dobře vybrali. A zdaleka nejde pouze o matraci, kterou si k ní zvolíte. Kvalitní matrace se postará o to, že vás nebudou bolet záda a nebudete se po ránu cítit celí polámaní. Ovšem kvalitní postel se postará o to, že vás nejen nebude rušit její vrzání a budete se moci pohodlně natáhnout, ale také o to, že vás po ránu nebude bolet hlava. Nevěříte?
květiny u kmene
Častou příčinou bolestí hlavy ráno po probuzení bývá závadný vzduch v ložnici. Takže byste si před každým spánkem měli důkladně vyvětrat, a také se zbavit všech předmětů, ze kterých by mohly do vzduchu unikat jedovaté výpary. A jejich hlavním zdrojem může být klidně i vaše vlastní postel.
Problémem nábytku z dřevotřísky je právě materiál, ze kterého je vyroben. Dřevotříska vzniká tak, že se úlomky z masivního dřeva znovu spojí dohromady umělými lepidly. A tato lepidla se z nábytku mohou posléze uvolňovat. Takže už víte, co je to u vás doma cítit? Typický pach dřevotřískového nábytku, respektive jeho lepidel, jistě ucítíte ve chvíli, kdy si takovým novým nábytkem http://www.kare-shop.cz/katalog/Nabytek vybavíte svou domácnost. Ovšem přestože se intenzita zápachu postupně snižuje, lepidla se vypařují dál. A každý rozumný člověk ví, že něco takového může nepříznivě ovlivnit jeho zdraví, přičemž bolesti hlavy jsou jen špičkou ledovce.
dlouhovláska v posteli
Pokud tedy nechcete něco takového riskovat a chcete zdravě a vydatně spát, zařiďte svou ložnici nábytkem z masivního dřeva. V tom případě vám nic takového nehrozí a je jisté, že s takovým nábytkem budete maximálně spokojeni. Například kvalitní postel z masivu 160×200 cm je nejen velmi pohodlná, pevná a stabilní, ale je také zdravá. Takže s ní už neucítíte nic, než vůni skutečného dřeva.