Nebuďte nudní, popřejte originálně!

Nebuďte nudní, popřejte originálně!

Výjimečné události si zaslouží něco, čím se zapíší do paměti oslavence napořád. Kromě věcných darů, u nichž ale časem obdarovaný může tápat, od koho je vlastně dostal. Vhodným řešením je přáníčko, na němž zůstává podpis napořád. A když obdarovaný zažije chvilku nostalgie, může je vytáhnout z krabice (či jakéhokoliv jiného místa), kam je předtím uložil a zavzpomínat si na tuto neobyčejnou událost znovu.

tulips-4039972_1280

Klasická přání nám v mnohém usnadní práci: obrázek, předtištěné věnování, případně nějaká hudba, která se po otevření rozezní. Není už nic jednoduššího, než připojit podpis. Na druhou stranu, takto připravené přání nemusí úplně odpovídat situaci, povaze či vkusu obdarovaného. Vezmete ho jenom proto, že se k danému ideálu blíží nejvíce…

To ale rozhodně není úplně nejvhodnějším řešením. Musíte najít takové, které oslavence skutečně osloví. Jsou jimi 3D přání, po jejichž otevření zůstane obdarovaný v údivu. Jsou k jakékoliv příležitosti – svatební, narozeninová, zamilovaná, pro děti…

money-2991837_1280

A ani tady se nemusí jednat o taková klišé, jako jsou květiny, ačkoli ty jistě v nabídce také najdete. Můžou to být stromy, svatební vozidlo, láhev šampaňského, klícka s ptáčky nebo nějaká nápaditá pro děti. Sem patří třeba úžasný motýl, kolotoč, drak či krásný páv, jehož ocasní pera nadchnout každou dětskou dušičku.

Pokud chcete nějakou tu korunu ušetřit, ta jednodušší si můžete vyrobit také doma. Potřeba je k tomu jenom papír, nůžky, lepidlo a kvalitní návod, podle něhož takové přání půjde sestavit až neskutečně lehko. Pokud si příliš nerozumíte s obrázkovými návody, na internetu najdete spoustu postupů natočených na videu, takže krok za krokem takovou výrobu zvládne skutečně každý. Pravda, s propracovanými přáníčky od odborníků se takto podomácku vyrobená blahopřání nemohou srovnávat, na druhou stranu ale získávají hodnotu právě tím, že jste si s nimi sami dali práci. A to někdy bývá mnohem více.